BGS Yazılımları

BGS Yazılımları

msSu

İçme suyu şebeke ve isale hatları projelendirme ve dinamik modeleme yazılımı. Şebeke ve isale hatlarının tahkiki ve hidrolik modellemesi için Altyapı Su ve Kanal İdareleri,  proje ve müteahhit firmalarının tercih ettiği ve yaygın kullanımı olan msSu yazılımı ile projelendirmenin yanında su kaçak kayıplarının giderilmesine yönelik olan DMA modelleme araçları ile bölgesel su tüketim analizler ve raporlamaları  yapılabilmektedir.

 

Daha Fazla Oku

msKanal

Atıksu ve yağmur suyu şebekeleri projelendirme yazılımı olan msKanal hem planlama hem de mevcut şebeke ve kollektör hatlarının tahkiki ve hidrolik modellemesi için kullanılmakta olup,  proje tasarımının başından sonuna kadar gerekli olan analizler ve modellemeler yapılabilmektedir.

Daha Fazla Oku

BGS SiteTools

Yaygın kullanıma sahip yazılımlarla üzerinde çalıştığınız projelere ait, çeşitli formatlardaki veri ve sonuç grafik dosyalarınızı görüntülemek, düzenlemek ve bu yazılımlarda yer almayan, ihtiyaç duyulan ve hayati öneme sahip hesap ve kontrol süreçlerine çözüm getirmek için geliştirdiğimiz tamamlayıcı bir destek yazılımıdır.

 
Daha Fazla Oku
LinkedIn
YouTube
Instagram
Facebook