Firma Profili

Firma Bilgisi

1996 yılında Bilgi Yönetim Sistemleri – GIS Grubu (BYS-GIS) olarak faaliyetlerine başlayan ve 1998 yılında BGS Bilgi Sistemleri adını alarak kuruluşunu tamamlayan firmamız, uzman mühendislerden oluşan kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

GIS, altyapı, inşaat gibi alanlarda çözümler sunan BGS Bilgi Sistemleri, başta GIS, harita, imar, planlama, altyapı ve enerji olmak üzere ilgili mühendislik disiplinlerinde dünyanın önde gelen firmalarıyla işbirliği halinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Bentley Systems Inc. firmasıyla yapılan anlaşmalara istinaden uygulama yazılımlarının ve sektörel program ve rutinlerin geliştirilmesi faaliyetlerinin yanısıra Bentley Yetkili Satıcısı ve Yetkili Eğitim Merkezi olarak Bentley ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Ayrıca özellikle Hava, Yersel ve Mobil Nokta Bulutu LIDAR verilerinin değerlendirilmesi sürecinde dünyada söz sahibi olan TerraSolid Ltd. (Finlandiya) firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Yazılım geliştirme çalışmalarını sürdüren BGS Bilgi Sistemleri kendi geliştirmiş olduğu msKanal, msSu, msSu.Net, msGAZ-GIS gibi paket programlarının yanı sıra, konusundaki bilgi birikimi ve deneyim ile özel ve genel uygulama yazılımları geliştirmektedir.

LinkedIn
YouTube
Instagram
Facebook